Tijdsduur: Totaal 2 dagen, aaneengesloten.
Introductie: De training is bestemd voor iedereen die, binnen organisatie s en/of in het maatschappelijke veld, te maken heeft met dynamieken van polarisatie.
Inhoud training: Theorie wordt afgewisseld met reflectie en oefeningen. Tijdens de eerste dag staat het ervaren centraal: wat betekent het om deel uit te maken van een dynamiek van polarisatie? Wat doet dat met je denken en met je emoties? De tweede dag maak je kennis met een aantal interventies, die je als facilitator kunt inzetten om beweging te creëren, gericht op (opnieuw) verbinding maken.
Trainer: Frank
Locatie: Midden Nederland
Tijdsduur: 2 dagen aaneengesloten. Bekijk 'Startdata' om de specifieke data te bekijken
Kosten: €975,- (btw vrij ivm CRKBO registratie, inclusief vegetarische lunches). En boek(je) Conflict & Polarisatie van Frank Weijers
Groepsgrootte: minimaal 8 maximaal 12 mensen
Human Dimensions Certificaat van deelname
Start |
Trainings |
Beschik |
Trainers | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13-11-2025 |
Bekijk data
Exacte data Werken met Polarisatie
|
9/12 |
![]() |
De training is bestemd voor iedereen die, binnen organisatie s en/of in het maatschappelijke veld, te maken heeft met dynamieken van polarisatie.
Het gedachtengoed en de aanpakken van Deep Democracy helpen om goede gesprekken, spannende processen, conflicten en inclusieve besluitvorming te faciliteren. In dynamieken van polarisatie schieten deze aanpakken tekort. Processen lijken muurvast te zitten. In deze tweedaagse training ervaar je hoe het is om onderdeel uit te maken een dynamiek van polarisatie en leer je hoe je hier tóch beweging in kunt krijgen.
Basiskennis van Deep Democracy is aanbevolen (Deep Democracy level 1), maar niet verplicht.
Theorie wordt afgewisseld met reflectie en oefeningen. Tijdens de eerste dag staat het ervaren centraal: wat betekent het om deel uit te maken van een dynamiek van polarisatie? Wat doet dat met je denken en met je emoties? De tweede dag maak je kennis met een aantal interventies, die je als facilitator kunt inzetten om beweging te creëren, gericht op (opnieuw) verbinding maken.
Deze training is ontwikkeld door Frank Weijers.
Slechts één keer per jaar geeft Frank Weijers deze training in het buitenland. Van 12 t/m 18 oktober 2025 krijg jij de unieke kans om een deep dive te maken in het werken met conflict, spanning en polarisatie.
In één intensieve week leer je dit op een prachtige locatie in Sitges, net ten zuiden van Barcelona, waar het in oktober nog heerlijk weer is.
Lijkt de training vol? Houd onze last minute page in de gaten.
Lijkt de training vol? Houd deze last minute page in de gaten. Het komt regelmatig voor dat er toch nog een plek vrijkomt bij een training. Dit vermelden wij dan hier. Je kan je wel alvast inschrijven voor een andere datum.
Mocht er toch nog een plekje vrijkomen op je voorkeursdatum, dan kun je gemakkelijk via deze Last Minute page je inschrijving laten verplaatsen.